افزودن ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی در جنوب تهران، تا پایان خرداد ۹۹

دسامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، قاسم جان بابایی در مراسم بزرگداشت روز جهانی پوشش همگانی سلامت، با بیان اینکه برای دستیابی به پوشش همگانی سلامت همه بخش‌ها باید در نظر گرفته شوند، گفت: در حال حاضر یکی از چالش‌های ما در حوزه سلامت و درمان این است که بیمارستان‌های ما مردم محور نیستند که باید به این سمت حرکت کنیم و نیازمند اصلاحاتی هستیم.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح تحول سلامت تغییراتی در توزیع تخت‌ها انجام شد، افزود: بر این اساس توزیع تخت‌ها به عدالت نزدیک ‌تر شده و می‌شود؛ به طوری که ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی تا پایان خردادماه در جنوب تهران اضافه می‌‌شود. باید توجه کرد که شاخص تخت در برخی از این مناطق نیم و نزدیک به صفر بوده است و در حال رفع این مشکلات هستیم.

 جان بابایی ادامه داد: همچنین، در قالب طرح تحول سلامت ۲۵۰ کلینیک ویژه به بهره‌برداری رسید که این اقدامات هزینه‌های سلامت را کاهش می‌‌دهد. یکی از اقدامات خوبی که اخیرا آغاز شده، بحث آموزش مدیران بیمارستانی است. اعتباربخشی و حضور ۱۰۰ ارزیاب برای اعتباربخشی در حال انجام است و تلاش می‌کنیم که بحث کیفیت را هم در اعتباربخشی ببینیم.

 معاون درمان وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۶۰۰ گایدلاین تدوین شده و نیمی‌از آنها خرید راهبردی شده‌ اند؛ به طوری که در حوزه‌هایی مانند داروهای گران قیمت اجرا می‌شوند. همچنین، ۴۰۰ بیمارستان از ۶۰۰ بیمارستان ما اسنادشان را به صورت الکترونیکی برای بیمه می‌ فرستند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند