افزایش ۱۵ درصدی ورزشکاران سازمان یافته در بیله‌سوار

نوامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از ورزش و جوانان اردبیل، مروت مهرآور عنوان کرد: در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی طی هفت ماهه ابتدایی سال جاری، تعداد ورزشکاران سازمان یافته در بخش آقایان ۶۵۰ نفر و بخش بانوان ۱۵۵ نفر اعلام شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصدافزایش داشته است.

وی افزود: در حال حاضر در بخش آقایان ۲۰ هیأت و در بخش بانوان ۱۰ هیأت ورزشی در بیله‌سوار فعال هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بیله‌سوار با بیان اینکه در طول هفت ماه نخست سال‌ جاری ۸۰ عنوان برنامه فرهنگی ورزشی در این شهرستان اجرا شده است، تشریح کرد: برگزاری جشنواره‌ها، ورزش صبحگاهی، ۴۰ مورد کوه‌روی، کوهپیمایی و پیاده‌روی در مناسبت‌های مختلف، برگزاری جشنواره بازی‌های بومی‌محلی دا «آنا» همزمان با جشنواره ملی کوچ عشایر، برگزاری المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای برای دختران و پسران، آماده‌سازی سایت پاراگلایدر در روستای گردشگری گلی‌بلاغی از جمله برنامه‌های انجام شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بیله‌سوار به دیگر نتایج کسب شده ورزشکاران بیله‌سواری در هفت ماهه ابتدایی سال اشاره کرد و افزود: تیم فوتسال بیمه امید مشاور بیله‌سوار نیز توانست در این مدت راهی دور دوم مسابقات لیگ دسته سه کشوری شده و در اعزام به مسابقات انتخابی جهانی کاراته رده سنی نونهالان، تیم کاراته شهرستان بیله‌سوار به‌عنوان نماینده استان ۴ مدال برنز کسب کرد.

وی در خصوص پروژه‌های عمرانی این شهرستان نیز بیان کرد: سالن حجاب بانوان شهرستان بیله‌سوار با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در حال اجرا است که یکی از پروژه‌های اولویت‌دار این شهرستان محسوب می‌شود؛ همچنین روستای بابک به زمین چمن مصنوعی مجهز خواهد شد که این پروژه نیز پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی دارد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند