افزایش ۱۵ درصدی ورزشکاران سازمان یافته در بیله‌سوار

نوامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از ورزش و جوانان اردبیل، مروت مهرآور عنوان کرد: در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی طی هفت ماهه ابتدایی سال جاری، تعداد ورزشکاران سازمان یافته در بخش آقایان ۶۵۰ نفر و بخش بانوان ۱۵۵ نفر اعلام شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصدافزایش داشته است.

وی افزود: در حال حاضر در بخش آقایان ۲۰ هیأت و در بخش بانوان ۱۰ هیأت ورزشی در بیله‌سوار فعال هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بیله‌سوار با بیان اینکه در طول هفت ماه نخست سال‌ جاری ۸۰ عنوان برنامه فرهنگی ورزشی در این شهرستان اجرا شده است، تشریح کرد: برگزاری جشنواره‌ها، ورزش صبحگاهی، ۴۰ مورد کوه‌روی، کوهپیمایی و پیاده‌روی در مناسبت‌های مختلف، برگزاری جشنواره بازی‌های بومی‌محلی دا «آنا» همزمان با جشنواره ملی کوچ عشایر، برگزاری المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای برای دختران و پسران، آماده‌سازی سایت پاراگلایدر در روستای گردشگری گلی‌بلاغی از جمله برنامه‌های انجام شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بیله‌سوار به دیگر نتایج کسب شده ورزشکاران بیله‌سواری در هفت ماهه ابتدایی سال اشاره کرد و افزود: تیم فوتسال بیمه امید مشاور بیله‌سوار نیز توانست در این مدت راهی دور دوم مسابقات لیگ دسته سه کشوری شده و در اعزام به مسابقات انتخابی جهانی کاراته رده سنی نونهالان، تیم کاراته شهرستان بیله‌سوار به‌عنوان نماینده استان ۴ مدال برنز کسب کرد.

وی در خصوص پروژه‌های عمرانی این شهرستان نیز بیان کرد: سالن حجاب بانوان شهرستان بیله‌سوار با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در حال اجرا است که یکی از پروژه‌های اولویت‌دار این شهرستان محسوب می‌شود؛ همچنین روستای بابک به زمین چمن مصنوعی مجهز خواهد شد که این پروژه نیز پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی دارد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند