افزایش ۱۰ درصدی هزینه صدور روادید گردشگران در بودجه ۹۹ در کمیسیون فرهنگی مجلس

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان این که در جلسه امروز این کمیسیون پیشنهادات دیگری درباره‌ی بودجه فرهنگی ۹۹ بررسی شد خبر داد که در خلال این بررسی ‌ها در این جلسه مقرر شده هزینه صدور و تمدید روادید اتباع خارجی و گردشگران ورودی به کشور به میزان ۱۰ درصد افزایش پیدا کند.

سید فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با ایسنا در خصوص جلسه کمیسیون فرهنگی امروز مجلس گفت: در جلسه امروز پیشنهادات ارجاعی شده به کمیسیون فرهنگی در خصوص بودجه‌ی فرهنگی ۹۹ را مورد بررسی قرار داده و به برخی از آنها را به تصویب رساندیم. برای مثال جهت فراهم نمودن پوشش بیمه تامین اجتماعی به انتهای عبارت ردیف (۷) جدول شماره ۱۴ عبارت هنرمندان صنایع دستی و راهنمایان گردشگری  با تایید وزارت میراث فرهنگی و گردشگری اضافه شود.

وی افزود:‌ در دیگر پیشنهاد مقرر شد که هزینه صدور و تمدید روادید اتباع خارجی و گردشگران ورودی به کشور به میزان ۱۰ درصد افزایش یافته و معادل آن تا سقف ۱۲۰۰ میلیارد ریال جهت توسعه زیرساخت‌های مرتبط با بخش گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی در اختیار وزارت میراث فرهنگی قرار گیرد.

ذوالقدر اضافه کرد: همچنین به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اجازه داده می‌شود برای ساخت، بهسازی و بازسازی، حفاظت و مرمت، ایمن سازی تاسیسات و تجهیزات موضعی موزه‌ها و مجموعه‌های فرهنگی – تاریخی و گردشگری نسبت به دریافت کمک بلاعوض تا مبلغ ۳۰ میلیون دلار از موسسات سازمان‌های خارجی بین‌المللی و اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی با تایید مراجع ذی ربط اقدام نماید.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزپیات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند