افزایش ۱۰ درصدی مستمری بگیران تامین اجتماعی

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسن زدا در مورد افزایش تعداد مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی گفت: سیستم تأمین اجتماعی پویا و زنده است و مرتب آمارها در حال تغییر است و آنچه مهم است اینکه هر سال حدود ۱۰ درصد حداقل به مستمری بگیران ما افزوده می‌شود.

وی افزود: در بخش بیمه شدگان یک اتفاق جدیدی که رخ داده این است که در بخش بیمه شدگان اجباری افزایش آن چنانی نداریم ولی در بخش بیمه‌های قراردادی و توافقی با افزایش مواجه بوده‌ایم.

وی اظهار داشت: در هر صورت تراز مالی، نقدینگی و درآمدهای سازمان نشان می‌دهد که خیلی دچار مشکل و کمبود بیمه شده و یا کاهش و یا ریزش بیمه شده نبودیم بلکه از بخش بیمه شده اجباری به بیمه شده اختیاری، قراردادی و توافقی انتقال داشتیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند