افزایش افسار گسیخته قیمت ها/لزوم تجدید نظر در سبک زندگی

اکتبر 24, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح شنبه در دیدار با مدیرکل بیمه سلامت خراسان‌جنوبی اظهارکرد: تلاش شما در جهت سلامت آحاد جامعه و زمینه درمان در جای خود ضرورت دارد و خوب است.

وی، سبک زندگی را مهمترین اصل در بحث سلامت آحاد جامعه دانست و گفت: سبک زندگی جز با سبک تفکر و عقیده محقق نمی‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: با وجود همه تلاش‌ها و پیشرفت‌هایی که در قرون اخیر در بحث بهداشت و درمان انجام شده اما شیوه زندگی با اختیار نوع انسان از دست او خارج شده است.

عبادی افزود: امروز به دلیل سبک‌های زندگی نامتعارف آنقدر بیماری‌های مختلف و بیماری‌های تن و روانی ایجاد شده که اگر ۱۰ برابر این هم محقق شود بشر سلامت خود را از دست داده است.

وی با اشاره به اینکه بر طبق برخی روایات هر چه از نوع انحراف‌های تازه ایجاد شود خدا هم از بلاهای جدیدی برای آن‌ها ایجاد می‌کند، گفت: همه این بیماری‌ها به کارهای اختیاری بشر برگشت می‌کند و متناسب با آن بلاهای جدید ایجاد شده است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بشر راه سلامت خود را از دست داده و به دنبال سلامت است، بیان داشت: تمام دستگاه سخت افزار و نرم افزار جهان بر اساس قانون است و هرجا سبک زندگی از این قانون خارج شود عوارض خروج از قانون سراغ ما می‌آید و بشر گرفتار این شده است.

عبادی با بیان اینکه تاکنون در جهت بهداشت و درمان به صورت نسبی کارهایی توسط پزشکان انجام و داروهایی کشف شده است، افزود: چون بشر از ریل اصلی خارجی شده این‌ها هرگز پاسخ نمی‌دهد و هرچه بیمارستان ایجاد شود پاسخگو نیست.

وی با طرح این سوال که آیا وقت آن نرسیده که در سبک زندگی‌ها تجدید نظرکنیم؟، گفت: اگر سبک زندگی درست شود بدون تشکیلات به خیلی از اهداف می‌رسیم.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بحث خدمت به محرومین به صورت نسبی انجام شده اما بیشتر بر سر دو راهی به وظیفه خود عمل نکرده‌ایم، بیان‌کرد: وقتی نرخ‌ها رها و قیمت‌ها افسارگسیخته باشد و انواع اقسام هزینه‌ها بی‌دلیل چند برابر بالا رود کارهایی از جمله بیمه یا یارانه تا حدودی می‌تواند این از هم‌گسیختگی را رفع کند.

عبادی اضافه کرد: به طور حتم اگر به عدل عمل شود نیاز به این‌ها نیست.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند