افتتاح کلینیک بیمارستان امام خمینی(ره) طی سال آینده

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از پروژه مهدی کلینیک بیمارستان امام خمینی(ره) در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت این پروژه اظهار داشت: این بیمارستان بالغ بر ۱۰۸ هزار مترمربع مساحت داردکه بزرگترین بیمارستان با خدمات ویژه در زمینه پیوند کبد، قلب، کلیه و ریه می‌باشد و دارای اهمیت بسیار است.

محسنی بندپی با اشاره به ضرورت اتمام به موقع این پروژه مهم اظهار داشت: این جلسه با حضور مدیران دستگاه‌های خدمات رسان برگزار می‌شود تا کمکی که مورد نیاز اتمام این پروژه مهم و بزرگ می‌باشد را بتوان فراهم کرد.

وی با بیان اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) نقش ملی دارد تاکید کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) هم به لحاظ وضعیت بیماران و هم به واسطه نوع خدمتی که ارائه می‌دهد حائز اهمیت است که این امر وظیفه ما را دو چندان می‌کند تا جهت اتمام این پروژه تلاش کنیم.

استاندار تهران ادامه داد: در این جلسه دستگاه‌های خدمت رسان مثل برق، آب و گاز متعهد شدند تا در زمینه تامین زیرساخت‌ها کمک کنند همچنین اتصال انشعابات زمانبر نشود، در مورد گاز در ۱۰ روز آینده بررسی جهت تامین هزار مترمکعب برق یا ایجاد ایستگاه جدید انجام می‌شود.

وی تاکید کرد: حضور ما به جهت این بود که دستگاه‌های خدمت رسان در زمینه تامین برق، آب، گاز، مسائل مربوط به بیمه و مالیاتمساعدت لازم را جهت اتمام این پروژه داشته باشند.

محسنی بندپی عنوان کرد: در مورد تامین برق تیم فنی فردا بررسی می‌کنند تا ۵/۶ مگاوات درخواست جدید پیگیری شود تا به جمع بندی برسیم. در مورد بیمه هم نماینده از طرف بیمارستان معرفی شود تا وضعیت بررسی و ارزیابی و حمایت‌های لازم به عمل آید همچنین امور مالیاتی استان مساعدت لازم در تکمیل بیمارستان را داشته باشد.

وی با تاکید بر اثرگذاری این جلسه جهت اتمام و تکمیل پروژه گفت: تا ۲ ماه دیگر جلسه دیگری برای پایش خدمات برگزار می‌شود تا اثرگذاری خدمات ارائه شده مورد سنجش قرار گیرد چرا که باید کمک کنیم تا زیرساخت‌هایی که برای نجات انسان‌ها به ویژه برای افراد بی بضاعت می‌باشد تامین شود.

استاندار تهران در پایان خاطرنشان کرد: نیت این بود تا شرایطی فراهم شود که این بیمارستان که در حال اتمام است سریع تر بهره برداری برسد و در نیمه اول سال ۹۹ افتتاح شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند