اعزام ۷۰۰ مبلغ و مبلغه‌ استان بوشهر در دهه آخر صفر

اکتبر 21, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سیدعلی پناه محمودی‌نیا ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از اعزام ۷۰۰ مبلغ و مبلغه به مساجد و تکایای استان در دهه آخر صفرالمظفر توسط اداره کل تبلیغات اسلامی‌خبر داد.

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی‌بوشهر گفت: از اولویت‌های سازمان تبلیغات اسلامی‌اعزام مبلغ به مناطق فاقد روحانی و روستاها است.

وی گفت: بنا به اهمیت تبیین معارف الهی و بصیرت افزایی اعزام مبلغ در مناسبت‌ها می‌تواند در تقویت بنیه اعتقادی آحاد جامعه به‌ویژه جوانان و نوجوانان مؤثر باشد و در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن جامعه را بیمه کند.

حجت‌الاسلام محمودی نیا افزود: در همین راستا اداره کل تبلیغات اسلامی‌استان اقدام به اعزام ۶۴۰ مبلغ و مبلغه بومی‌و ۶۰ مبلغ اعزامی‌از دفاتر تبلیغات اسلامی‌خارج از استان، به نقاط مختلف استان در دهه آخر صفر کرده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند