اعزام کارگزاران بیمه جهت ارزیابی خسارت سیل به بخش کشاورزی جاسک

ژانویه 17, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، روح الله رمضان پور در خصوص آخرین اقدامات انجام شده جهت جبران خسارت وارده ناشی از وقوع سیل اخیر در شهرستان جاسک اظهار کرد: در حال حاضر جهت تغدیه دام، ۶۰ تن سبوس رایگان بین ۹۶۰ دامدار خسارت دیده توزیع شده است.

وی همچنین افزود: ۲۰ تن جو رایگان نیز بین دامداران ۱۴ روستا خسارت دیده توزیع شده است.

رئیس اداره مدیریت بحران در بخش کشاورزی جهادکشاورزی هرمزگان در ادامه از تأمین بذر رایگان کلزا و جو جهت کشت مجدد و احیا بخشی از اراضی کشاورزی خسارت دیده در سیل اخیر داد و افزود: کارگزاران بیمه نیزجهت ارزیابی خسارت سیل به منطقه اعزام شده‌اند.

رمضان پور با اشاره به اینکه تاکنون ۱۱ کیلومتر جاده بین مزارع در شهرستان جاسک بازگشایی شده است، خاطرنشان کرد: چهار دستگاه بولدوزر و یک دستگاه لودر جهت بازگشایی جاده‌های بین مزارع به منطقه اعزام شده است.

وی همچنین در ادامه مرمت سیل بند به طول ۲ کیلومتر را از دیگر اقداماتی دانست که در شهرستان جاسک انجام شده است.

این مسئول ابراز داشت: جمع آوری ودفن بهداشتی یک هزار و ۵۲۰ رأس دام تلف شده، آغاز عملیات سم پاشی واحدهای دامی‌و انجام سم پاشی دروسعت ۱۱۰۰ مترمربع و انجام واکسیناسیون دامی‌به تعداد ۷۰۰ رأس باتوجه به احتمال شیوع بیماری‌های دامی‌و سرمای هوا از اهم اقداماتی است که تاکنون در شهرستان جاسک انجام شده است.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند