اعزام کارگزاران بیمه جهت ارزیابی خسارت سیل به بخش کشاورزی جاسک

ژانویه 17, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، روح الله رمضان پور در خصوص آخرین اقدامات انجام شده جهت جبران خسارت وارده ناشی از وقوع سیل اخیر در شهرستان جاسک اظهار کرد: در حال حاضر جهت تغدیه دام، ۶۰ تن سبوس رایگان بین ۹۶۰ دامدار خسارت دیده توزیع شده است.

وی همچنین افزود: ۲۰ تن جو رایگان نیز بین دامداران ۱۴ روستا خسارت دیده توزیع شده است.

رئیس اداره مدیریت بحران در بخش کشاورزی جهادکشاورزی هرمزگان در ادامه از تأمین بذر رایگان کلزا و جو جهت کشت مجدد و احیا بخشی از اراضی کشاورزی خسارت دیده در سیل اخیر داد و افزود: کارگزاران بیمه نیزجهت ارزیابی خسارت سیل به منطقه اعزام شده‌اند.

رمضان پور با اشاره به اینکه تاکنون ۱۱ کیلومتر جاده بین مزارع در شهرستان جاسک بازگشایی شده است، خاطرنشان کرد: چهار دستگاه بولدوزر و یک دستگاه لودر جهت بازگشایی جاده‌های بین مزارع به منطقه اعزام شده است.

وی همچنین در ادامه مرمت سیل بند به طول ۲ کیلومتر را از دیگر اقداماتی دانست که در شهرستان جاسک انجام شده است.

این مسئول ابراز داشت: جمع آوری ودفن بهداشتی یک هزار و ۵۲۰ رأس دام تلف شده، آغاز عملیات سم پاشی واحدهای دامی‌و انجام سم پاشی دروسعت ۱۱۰۰ مترمربع و انجام واکسیناسیون دامی‌به تعداد ۷۰۰ رأس باتوجه به احتمال شیوع بیماری‌های دامی‌و سرمای هوا از اهم اقداماتی است که تاکنون در شهرستان جاسک انجام شده است.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند