اطلاعات سامانه پوشش اجباری بیمه سلامت با نظارت مستمر حفاظت می‌شود

دسامبر 6, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد منتقمی‌راد درباره حفاظت از اطلاعات ثبت شده در سامانه پوشش اجباری بیمه سلامت گفت: با انجام این اقدام، موفق شدیم که شرایط امنی را برای حفاظت از اطلاعات افراد در سامانه پوشش اجباری بیمه سلامت ایجاد کنیم و تاکنون هیچ گونه حمله اینترنتی و مشکلی برای این سامانه ایجاد نشده است.

وی ادامه داد: اهمیت این موضوع وقتی بیشتر درک می‌شود که بدانیم سنگ بنا و اساس سازمان بیمه سلامت در سال‌های اخیر بر اقدامات و فرآیندهای الکترونیکی گذاشته شده و در حال حرکت به سمت الکترونیکی شدن همه فرآیندها هستیم. در نتیجه وقتی همه اطلاعات در یک نرم افزار قرار می‌گیرد، باید از آن محافظت و صیانت کرد تا اطلاعات فردی افراد افشا نشود.

 مدیرکل حراست سازمان بیمه سلامت بیان کرد: البته شرایط حفاظت در فناوری اطلاعات، نیازمند نظارت مستمر است و تا وقتی که این طرح ادامه دارد باید نظارت‌های کامل ادامه داشته باشد تا مشکلی ایجاد نشود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند