اصفهان| غفوری: درست نیست فدراسیون و هیئت فوتبال در جیب بازیکنان دست کنند/ برای این روز‌های استقلال خوشحالم

نوامبر 29, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان, وریا غفوری بعد از تساوی دو بر دو سپاهان و استقلال اظهار داشت, بازی خیلی خوب بود و خوشحالم برای این‌ روز‌های استقلال. به این تیم افتخار می‌کنم.

وی عنوان کرد: به این دلیل مصاحبه کردم که مسئله‌ای را بیان کنم. تقاضا دارم از وزیر ورزش که تکلیف مبالغی که از قرارداد بازیکنان کسر می‌شود را مشخص کند. ۳ درصد هیئت فوتبال و ۳ درصد هم سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال کسر می‌کنند که می‌شود ۶ درصد. ۱۵ درصد هم مالیات کم می‌شود و باشگاه‌ها هم معمولاً ۱۵-۱۰ درصد قرارداد را نمی‌دهند و اگر بازیکنی از باشگاهش خوب پول بگیرد, بیشتر از ۶۰-۵۰ درصد دریافتی‌اش نخواهد بود.

کاپیتان استقلال گفت: خواهش می‌کنم مشخص شود طبق چه معیاری هیئت فوتبال و فدراسیون این درصد‌ پول را می‌گیرند ولی بازیکنان بیمه هم ندارد. یعنی اگر خدای نکرده برای بازیکنان اتفاق بدی رخ دهد بازیکن باید چه کار کند؟ علاوه بر این برخی بازیکنان مبالغ بالاتری می‌گیرند و برخی کمتر و چرا باید درصدی از این مبلغ کم شود. در این حالت از یک بازیکن پول بیشتری می‌گیرند و از یک بازیکن پول کمتر اما در عین حال هر دو بازیکن شرایط مشابه‌ای دارند. باید این مسائل را توضیح داد, چون درست نیست در جیب بازیکنان دست کنند و پول‌های آنها را بردارند.

 

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند