اشتغال مجدد ۸۰ نفر از مقرری‌بگیران بیمه بیکاری در لرستان

ژانویه 17, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از اشتغال مجدد تعداد ۸۰ نفر از مقرری‌بگیران بیمه بیکاری در سالجاری خبر داد.

علی آشتاب با بیان اینکه بیمه بیکاری به افرادی تعلق می‌گیرد که بدون میل و اراده خود از محیط کار خارج می‌شوند، اظهار کرد: در نه‌ماهه سالجاری برای تعداد دو هزار و ۷۸۶ نفر در استان لرستان مقرری بیمه بیکاری برقرار شد.

وی با بیان اینکه این اداره‌کل از طریق تعامل با اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای در تلاش است که مقرری‌بگیران در زمان استفاده از بیمه بیکاری، به فراگیری مهارت‌های فنی و حرفه‌ای بپردازند تا این دسته از افراد راهی برای ورود به بازار کسب‌وکار به دست آورند، خاطرنشان کرد: در این راستا و در نه ماه امسال تعداد ۳۵۱ نفر به آموزش فنی و حرفه‌ای معرفی شده و در حال کسب آموزش‌های مربوطه هستند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: بیمه‌شدگانی که قبل از بیکار شدن حداقل دارای شش ماه سابقه پرداخت حق بیمه بوده یا قرارداد اشتغال آن‌ها در واحدهای صنعتی و تولیدی به اتمام رسیده باشد، به‌شرط دارا بودن یک سال سابقه کار و با ارائه قرارداد یک‌ساله پس از تائید علت اخراج و تشخیص کمیته تشخیص، امکان استفاده از مقرری بیمه بیکاری را خواهند داشت.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند