اشتغال مجدد ۱۳ هزار مقرری بگیر بیمه بیکاری در کشور

نوامبر 27, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، کریم یاوری پیش از ظهر جمعه در نشست با کارکنان اداره کار استان اردبیل با بیان اینکه بیش از ۱۳ هزار نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری کشور در هفت ماه اول سال جاری اشتغال مجدد پیدا کردند ، عنوان کرد: بیمه بیکاری یک حمایت اجتماعی بوده که طی آن به بیمه شدگان طبق مقررات قانون بیمه بیکاری در زمان از دست دادن شغل مقرری ماهانه پرداخت می‌شود.

وی افزود: تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در مهر ماه نسبت به شهریور سه درصد کاهش پیدا کرده است.

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: حمایت از بنگاه‌های اقتصادی مشکل دار موجب شد تا تعداد برقراری بیمه بیکاری با روند کمتری نسبت به مدت مشابه افزایش داشته باشد.

یاوری تصریح کرد: با توجه به فعالیت کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید در استان‌ها و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی انتظار می‌رود با حمایت از بنگاه‌های مشکل دار شاهد خروج تعداد کمتر نیروی کار از بنگاه‌های اقتصادی باشیم.

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: سپری کردن دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای فرصت ویژه‌ای برای مقرری بگیران بیمه بیکاری است تا با مهارت آموزی، بازآموزی یا ارتقای مهارت فرصت بیشتری برای اشتغال مجدد پیدا کنند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند