اشتغال مجدد ۱۳ هزار مقرری بگیر بیمه بیکاری در کشور

نوامبر 27, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، کریم یاوری پیش از ظهر جمعه در نشست با کارکنان اداره کار استان اردبیل با بیان اینکه بیش از ۱۳ هزار نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری کشور در هفت ماه اول سال جاری اشتغال مجدد پیدا کردند ، عنوان کرد: بیمه بیکاری یک حمایت اجتماعی بوده که طی آن به بیمه شدگان طبق مقررات قانون بیمه بیکاری در زمان از دست دادن شغل مقرری ماهانه پرداخت می‌شود.

وی افزود: تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در مهر ماه نسبت به شهریور سه درصد کاهش پیدا کرده است.

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: حمایت از بنگاه‌های اقتصادی مشکل دار موجب شد تا تعداد برقراری بیمه بیکاری با روند کمتری نسبت به مدت مشابه افزایش داشته باشد.

یاوری تصریح کرد: با توجه به فعالیت کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید در استان‌ها و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی انتظار می‌رود با حمایت از بنگاه‌های مشکل دار شاهد خروج تعداد کمتر نیروی کار از بنگاه‌های اقتصادی باشیم.

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: سپری کردن دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای فرصت ویژه‌ای برای مقرری بگیران بیمه بیکاری است تا با مهارت آموزی، بازآموزی یا ارتقای مهارت فرصت بیشتری برای اشتغال مجدد پیدا کنند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند