اسناد پزشکی بیمارستان‌های خصوصی مازندران الکترونیکی می‌شود

اکتبر 20, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از میاندورود،رسول ظفرمند بعد از ظهر امروز در نشستی خبری به مناسبت هفته بیمه سلامت در اداره بیمه سلامت شهرستان میاندورود با اشاره به اینکه اکنون اسناد پزشکی در بیمارستان‌های دولتی استان به صورت الکترونیکی انجام می‌شود اظهار داشت: امیدواریم تا پایان سال بتوانیم همه بیمارستان‌های خصوصی استان را شمول ارسال اسناد الکترونیکی بکنیم.

وی افزود: مازندران رتبه نخست را در ارسال، پذیرش و رسیدگی الکترونیکی اسناد پزشکی را در سطح بیمه سلامت کشور کسب کرده است.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران با اشاره به مراجعه هفت میلیون بار از آحاد مازندران در یک سال گذشته به مراکز بیمه سلامت استان، تصریح کرد: به روستاییان سالانه ۱۳۰ هزار تومان سرانه بیمه سلامت به‌ازای هرروستایی بابت دارو، ویزیت، آزمایشگاه و مامایی پرداخت می‌شود.

ظفرمند با بیان اینکه سالانه ۷۰۰ میلیارد تومان در استان هزینه  بیمه از سوی بیمه سلامت پرداخت می‌شود، افزود: طبق پیگیری حاکمیت افرادی که فاقد بیمه هستند تحت پوشش بیمه سلامت قرار بگیرند که افراد می‌توانند به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه یک میلیون و ۴۷۰ هزار نفر در استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که عمده‌ترین هدف آن نظارت بر خرید خدمات سلامت است، تصریح کرد: امروزه باید از روش‌های مبتنی بر روش‌های نوین و الکترونیک  و ابزار نوین که دقت بالایی دارد  جهت شفافیت استفاده شود.

سوم تا هفتم آبان ماه هر سال هفته بیمه سلامت در کشور نامگذاری شده است.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند