استاندار گلستان: ‌حق طرفداری از هیچ جریان و فردی را نداریم‌

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان،‌هادی حق‌شناس صبح امروز در مراسم افتتاح ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی‌در استان گلستان اظهارداشت: براساس تکلیف قانونی، شرعی و اخلاقی مجریان انتخابات حق طرفداری از یک فرد یا جناح خاص را ندارند.

وی با بیان اینکه حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی نظام اسلامی‌را بیمه می‌کند، گفت: با توجه به اتفاقاتی که در هفته‌های اخیر در کشور رخ داد، به طور قطع دشمن به عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رأی امید بسته است. البته همیشه جریان نفاق و ضدانقلاب و در رأس آنها آمریکا به دنبال ایجاد بی‌اعتمادی در مردم نسبت به نظام اسلامی‌هستند که همواره شکست خورده‌اند.

استاندار گلستان با بیان اینکه مردم در تهدیدهای داخلی و خارجی دشمنان را عقب می‌زنند، افزود: انتخابات دوم اسفندماه برای ما اهمیت دارد اما این را هم باید دانست که انقلاب و نظام اسلامی‌چنان مستحکم است که به برکت خون شهدا از گزندهای داخلی و خارجی مصون می‌ماند.

وی ادامه داد: همیشه مشکل و خواسته مردم این نیست که پول یا بسته حمایتی و غیره به آنان داده شود؛ همینقدر که مسئولان مشکلات آنان را درک کنند و این اعتماد را در مردم به وجود بیاورند، آنان راضی خواهند بود. اگر مردم احساس بی‌اعتمادی کنند، آسیب بزرگی به سرمایه اجتماعی نظام وارد خواهد شد.

حق‌شناس انتخابات دوم اسفندماه را فرصت خوبی برای افزایش سرمایه‌های اجتماعی دانست و گفت: تحریم‌ها مشکلات اقتصادی برای مردم به وجود آورده‌ است اما نمی‌توان بحران‌زا باشد، اما اگر سرمایه اجتماعی را از دست دهیم دچار بحران می‌شویم.

وی ادامه داد: در حوادث اخیر در استان به زعم من حدود هزار نفر به خیابان‌ها آمده بودند اما این به معنای آن نیست که سایر مردم مشکلات را درک نکرده باشند یا مشکلات‌شان کمتر است؛ بلکه این نشان دهنده درک بالای مردم است که انقلاب و نظام و امنیت شهر و کشور برای آنان اهمیت دارد.

استاندار گلستان گفت: وقتی مردمی‌با این شعور بالا داریم باید نسبت به امانتی که در انتخابات به دست ما می‌دهند، درست عمل کنیم. این عملکرد درست فقط در شمارش آرا نیست بلکه رفتار ما باید به گونه‌ای باشد که به معنای واقعی کلمه بی‌طرفی را رعایت کنیم.

وی افزود: نباید از یک فرد یا جریانی حمایت بی‌جایی انجام شود؛ شاید دستگاه‌های مسئول متوجه نشوند اما خداوند ناظر اعمال ماست. اگر اعتقاد داریم آرای مردم حق‌الناس است نباید حق مردم را با یک اظهارنظر بی‌جا به پای فردی بریزیم که معلوم نیست ۴ سال دیگر چه خواهد کرد. هرچند برای ما هم مهم است افرادی به مجلس راه پیدا کنند که حافظ انقلاب و ارزش‌های نظام باشند.

انتهای پیام/۵۸۲/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند