ارتقاء کیفی خدمات بهداشتی و پزشکی در اولویت است

اکتبر 24, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر،‌هادی حق شناس صبح شنبه در همایش بیمه سلامت گلستان اظهارکرد: سلامتی نعمتی ارزشمند است و به فرموده رسول مکرم اسلام (ص) در کنار امنیت، نعماتی مجهول محسوب می‌شوند که در خلاء آنها ارزش و جایگاهشان قدر دانسته می‌شود.

وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران همواره تلاش کرده است سلامتی، بهبود کیفیت خدمات بهداشتی و رفاه عمومی‌جامعه را به عنوان اصولی اخلاقی و منشی انسانی مورد توجه قرار دهد و علی رغم تمام کاستی‌ها، ایجاد ظرفیت‌هایی همچون بیمه سلامت توانسته است سطح مناسبی از رضایت بندی را فراهم آورد.

حق شنای گفت: هفته بیمه سلامت براساس فرامین رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های دولت تدبیر و امید فرصتی مغتنم در راستای تشریح اقدامات صورت گرفته جهت رفاه اجتماعی، عدالت محوری، رفع همپوشانی بیمه ای، گسترش طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع محسوب می‌شود و در عین حال آغاز سالی برای تلاش گران این عرصه است تا با همتی مضاعف خدمات خود را به مردم عزیز استان ارتقا بخشند.

وی اظهارامیدواری کرد که با خدمات شایسته این سازمان به هم استانی‌های گرامی‌شاهد کاهش آلام بیماران و بیمارداران باشیم چرا که ارتقا کیفی خدمات بهداشتی و پزشکی و همچنین سلامتی شهروندان گلستان اولویت محسوب می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند