اراضی کشاورزی ظرفیت‌های اشتغال، تولید و درآمد هستند

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: اراضی کشاورزی ظرفیت‌های اشتغال، تولید و درآمد ما هستند که می‌توانیم در کنار آن‌ها شغل دیگری را نیز داشته باشیم.

عبدالرضا بازدار امروز در گردهمایی تخصصی بررسی نقش و جایگاه دهیاران در حفاظت از اراضی کشاورزی و توسعه فرهنگ بیمه محصولات کشاورزی شهرستان خرم‌آباد  که در سالن همایش‌های جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد، اظهار کرد: دهیاران همکاران ما هستند.

وی با اشاره به این‌که امنیت غذایی یکی‌از حساس‌ترین موضوعات است، عنوان کرد: ما در مقابل اصل قضیه علاوه‌بر مسئولیت دولتی که داریم، یک مسئولیت اجتماعی داریم و هرکسی یک زمین کشاورزی خراب می‌کند به ما به‌عنوان مصرف کننده آسیب می‌زند.

بازدار با اشاره به این‌که جهاد کشاورزی به تنهایی نمی‌تواند در زمینه مقابله با تغییر کاربری اراضی مقابله کند، ادامه داد: شما باید با این نهاد تعامل، همکاری و مشارکت داشته باشید که بتوانیم با هم این موضوع را مدیریت کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به این‌که هرکسی در هر مقوله‌ای به تغییر کاربردی نیاز دارد می‌تواند به کمیسیون‌های مربوطه مراجعه کند، تصریح کرد: اراضی کشاورزی ظرفیت‌های اشتغال، تولید و درآمد ما هستند که می‌توانیم در کنار آن‌ها شغل دیگری را نیز داشته باشیم.

وی در زمینه بیمه محصولات کشاورزی گفت: تاکنون ۷.۵ میلیارد تومان به پنج هزار و ۵۰۰ نفر خسارت پرداخت شده‌ است.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزپیات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند