ارائه پیشنهاد تسهیلات برای بانوان عضو هیئت علمی دانشگاه ها

دسامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه ۳۳۵ شورای اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی به ریاست منصور غلامی‌وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز دوشنبه ۱۸ آذرماه ۱۳۹۸ در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

زهرا آیت‌اللهی رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده، با اشاره به راهبرد کلان ۳ و ۴ نقشه مهندسی فرهنگی کشور و اقدام ۱۵-۲، ۱۶-۵، ۱۶-۸ و اقدام ۱-۳ سند دانشگاه اسلامی، پیشنهاداتی در خصوص اهتمام به وضعیت بانوان متأهل که به عنوان عضو هیأت علمی‌در فضای دانشگاهی مشغول به فعالیت هستند، ارائه کرد که مقرر شد موارد مورد توسط دستگاهها مورد بررسی قرار گیرد.

در همین زمینه محمدعلی کی‌نژاد، رئیس هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی‌دانشگاه‌ها گفت: حدود ۲۷.۴ درصد جذب دانشگاه‌ها در سال گذشته مربوط به بانوان هست و می‌توان با برگزاری جلسات کارشناسی اقدام به ارائه تسهیلاتی برای موضوع بیمه و ارتقای اعضای هیئت علمی‌آنها داشت.

منصور غلامی‌وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: می‌توان در افزایش سقف جذب و تبدیل وضعیت بانوانی که به عنوان اعضای هیئت علمی‌در دانشگاهها مشغول به فعالیت هستند اقداماتی صورت داد تا فرصت کافی برای تربیت فرزند نیز داشته باشند.

در پایان مقرر شد پیشنهادات موجود جهت بررسی کارشناسی به وزارت علوم ارجاع شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند