ارائه فقط سه ماه خدمت بستری به افراد مجهول الهویه

دسامبر 6, 2019اخبار روز بیمه

مجید بهروزی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر به موضوع افراد مجهول الهویه درمراکز نگهداری شبانه روزی اشاره کرد و گفت: در بخش مجهول الهویه‌ها یارانه کمی‌بیش از ظرفیت پرداخت می‌شود که در سال جاری پرداخت‌ها نیز متمرکز انجام شده است.

وی گفت: درخواست ما این است افراد مجهول الهویه تحت پوشش خدمات درمانی قرار گیرند چرا که عنوان می‌شود به دلیل اینکه کدملی ندارند نمی‌توانند دارای دفترچه بیمه باشند.

وی به توافق نامه با بیمه سلامت اشاره و تاکید کرد: براساس توافق نامه ای که بین بیمه سلامت و سازمان بهزیستی منعقد شد امکان سه ماه خدمت بستری به مجهول الهویه‌ها در قبال ساختن کد ساختگی فراهم شده است اما بیش از این میزان امکان ارائه خدمات درمانی وجود ندارد و ما می‌خواهیم به افراد مجهول الهویه برای پوشش صد درصدی دفترچه خاص داده شود.

بهروزی نیا در مورد ارائه خدمات و مراقبت از معلولان در منزل، اظهار داشت: یکی از درخواست‌های خانواده معلولان این است که فرانشیز خدمات درمانی در بخش بستری از ۱۰ درصد به صفر و در بخش سرپایی از ۳۰ به ۱۰ درصد برسد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند