ارائه خدمات درمانی ویژه مددجویان در ۳۷ مرکز درمانی استان سمنان

دسامبر 8, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سیده فاطمه تقوی صبح سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سالن جلسات کمیته امداد استان سمنان ضمن بیان اینکه پرداخت حق بیمه مددجویان کمیته امداد ازجمله رویکردهای این نهاد برای بهبود بخشی به ارائه خدمات بهداشتی است، اظهار داشت: ۳۷ مرکز درمانی طرف قرارداد با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان است که به مددجویان خدمات درمانی ارائه می‌کنند.

وی از پوشش بیمه‌ای یک هزار و ۲۰۰ خانوار مددجو در سازمان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: از ابتدای سال تا آبان ماه یک میلیارد و ۴۰ میلیون تومان حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان این نهاد پرداخت‌شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ارزیابی سلامت زنان، طرح‌های غربالگری بهداشت و سلامت سالمندان ازجمله خدمات بهداشتی و درمانی است که در اولویت قرار دارد، افزود: تهیه سبد بهداشتی خانوار، توزیع سبد غذائی، بهسازی محیط‌های خودکفایی و بهداشت در مناطق محروم در قالب خدمات بهداشتی به مددجویان ارائه می‌شود.

تقوی با اشاره به اینکه ۶۱۹ خانوار مددجو مشمول بیمه روستایی و عشایری هستند، تصریح کرد: حق بیمه‌ای افراد نیز سالانه به‌حساب صندوق بیمه روستاییان و عشایر پرداخت می‌شود که این امر گامی‌مؤثر در راستای حمایت از مددجویان در درازمدت است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند