«اخلاق پزشکی» به تنهایی ۵۰ درصد درمان بیمار را شکل می‌دهد

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله عبدالنبی نمازی عصر سه شنبه در دیدار با محمد آسایی مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه یکی از مهمترین مولفه‌های موفقت انسان اخلاق مداری است، اظهار داشت: اخلاق نیکو در خانواده و محل کار می‌تواند باعث توجه خداوند متعال شود. 

وی با اشاره به اینکه خداوند نظام هستی را بر اساس محبت آفریده است، ابراز داشت: خداوند انسانها را به گونه‌های مختلف آفریده است به نحوی که حکمت خدا در آفرینش گوناگون انسانها است.

امام جمعه کاشان با بیان اینکه تمام انسانهایی که خداوند به گونه‌های مختلف آفریده است دارای اختلافات با همدیگر هستند، تصریح کرد: تنها افرادی که مورد رحمت خداوند هستند هیچ اختلافی با همدیگر ندارند.

وی با بیان اینکه یکی از نشانه‌های حکمت خداوند این است که برای انسانها افرادی از جنس خودشان را به عنوان همسر آفریده است، بیان داشت: ازدواج، تشکیل خانواده و ازدیاد نسل باعث شکل گیری جامعه ای پرقدرت می‌شود که به همین منظور لازم است وزارت بهداشت برنامه‌های جامعی برای ازدیاد نسل در بین مردم ارائه دهد.

آیت الله نمازی با اشاره به لزوم وجود «اخلاق پزشکی» در بین پزشکان افزود: «اخلاق پزشکی» از جمله مواردی است که کمبود آن در جامعه احساس می‌شود.

وی با بیان اینکه رعایت اخلاق پزشکی باعث می‌شود که ۵۰درصد پروسه درمان بیمار انجام شود، اظهار داشت: یک بیمار با مراجعه به پزشک باید مورد احترام پزشک و جامعه پزشکی قرار گیرد.

امام جمعه کاشان ضمن ابراز نگرانی از هزینه بالای درمان برخی از بیماری‌ها به خصوص بیماران صعب العلاج ابراز داشت: امیدواریم دولت و وزارت بهداشت با همکاری بیمه‌ها تمهیداتی بکار گیرند تا هزینه‌های درمان بیماران کاهش یابد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند