اختصاص ۳ خودروی سنگین خدماتی به دهیاری های استان همدان

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سعیدرضا جندقیان بعدازظهر چهارشنبه در نشست مشورتی دهیاران شهرستان نهاوند گفت: مجموعه هماهنگ و یکدست برای توسعه شهرستان نهاوند ضروری است و برای ما ایجاب می‌کند تا هرچه در توان داریم به کار گیریم.

وی بابیان اینکه آیین نامه استخدامی‌دهیاران در دولت و مجلس در حال بررسی و نهایی شدن است به فعالیت ۷ هزار دهیار تمام وقت در کشور اشاره کرد و گفت: ۵۲ هزار میلیارد تومان برای بیمه و ترمیم حقوق دهیاران تا پایان سال در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه نیروهای کارشناس در بدنه دولت بسیار ضعیف هستند، گفت: نظام شغلی تغییر نخواهد کرد مگر امنیت شغلی را بر اساس توامندی‌های افراد تغییر دهیم.

جندقیان با بیان اینکه از ۱۰۰ درصد دهیاران از ۶۹ تا ۷۲ درصد آنها در ابتدای دوره پنجم در دهیاری‌ها ماندگار شدند و ۴ تا ۶ درصد نیز از روستایی به روستای دیگر منتقل شدند، گفت: ۳۷ هزار دهیاری در کشور داریم.

وی ادامه داد: در حال حاضر در شهرداری‌های کشور ۲۲ هزار پست خالی و ۵۰ هزار نفر نیروی مازاد داریم.

معاون سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور ایجاد درآمد پایدار برای دهیاری‌ها را از اولویت‌ها عنوان کرد و گفت: این مهم در مناطقی از کشور انجام شده و خوشبختانه به در آمدزایی نیز رسیده است.

وی افزود: در کشور ۱۷۶ ماشین حمل زباله سبک، نیمه سنگین و سنگین خریداری شده که با توجه به نیاز سنجی استان‌ها، تحویل می‌شوند و از ماده ۵۸ هم به روستا‌ها کمک خواهیم کرد.

جندقیان با اشاره به ارائه تسهیلات به دهیاری‌ها، گفت: در راستای ایجاد درآمد پایدار در روستاهای شهرستان نهاوند تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات در نظر داریم که این مهم نیازمند ارائه طرح است.

وی با اشاره به اختصاص یک هزار میلیارد تومان برای ساماندهی پسماند، گفت: در کشور یک هزار محل دفن زبال داریم‌ که باید به صورت منطقه ای به یک‌پنجم‌ برسد.

وی از تعلیم ۶۰۰ سرباز وظیفه با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح برای بکارگیری در دهیاری‌ها خبر داد، گفت: برای استان همدان یک دستگاه خودروی آتش نشانی و ۲ دستگاه ماشین پسماند حمل زباله در نظر گرفته شده که یک دستگاه مربوط به روستای کوهانی از توابع بخش مرکزی نهاوند است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند