اختصاص ٢۵ هزار دفترچه بیمه سلامت به ممدجویان کمیته امداد

نوامبر 7, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر،محمد بذرافشان بیان کرد: با انعقاد تفاهم‌نامه میان کمیته امداد و بیمه سلامت، مقرر شد بیمه پایه مددجویان شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر جمعیت، به بیمه سلامت انتقال یابد.

وی ادامه داد :طرح انتقال بیمه پایه مددجویان شهرهای بالای ۲۰ هرار نفر جمعیت به بیمه سلامت در راستای یکپارچه سازی صندوق‌های بیمه درمانی از ابتدای سال جاری اجرایی شد.  او در ادامه اضافه کرد: تاکنون از تعداد ۵۵ هزار و ۳۰۰ نفر بیمه شده، ۲۵ هزار و ۶۳۳ نفر دفترچه بیمه سلامت خود را دریافت و ۱۹ هزار و ۳۶۲ نفر نیز آماده دریافت دفترچه هستند.  مدیر کل امداد فارس در خصوص چگونگی ثبت اطلاعات و دریافت دفترچه مددجویان گفت: اطلاعات کلیه افراد تحت حمایت واجد شرایط بیمه شهری از طریق کمیته امداد کشور در اختیار سازمان بیمه سلامت قرار داده شده است که مددجویان می‌توانند با در دست داشتن اصل کارت ملی خود به دفاتر پیشخوان دولت یا نمایندگی بیمه سلامت مراجعه و دفترچه بیمه سلامت خود را به صورت رایگان دریافت کنند. بذرافشان در پایان بیان کرد: دفترچه بیمه مددجویان شهرستان‌های زیر ۲۰ هزار نفر، روستایی محسوب می‌شود که توسط سازمان بیمه سلامت، دفترچه روستایی صادر و به آنان تحویل داده می‌شود.  

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند