اختصاص بودجه برای افزایش خدمات به مردم در بیمارستان قرچک

اکتبر 21, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن خطیبی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع نمازگزاران مسجد امام رضا(ع) قرچک ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی اظهار داشت: پیاده روی در مسیر عتبات عالیات، کربلا و نجف توفیق الهی است که هم اقتدار نظام جمهوری اسلامی‌را در پی دارد و همچنین موجب ایجاد امنیت و وفاق بین شیعیان جهان می‌شود.

وی با بیان اینکه با زنده نگهداشتن محرم و صفر به اهداف عالیه نظام می‌رسیم افزود: پیاده روی اربعین حسینی از دستاوردهای مهم نظام و انقلاب بوده که به پشتوانه مردم صورت گرفته است.

فرماندار قرچک بیان داشت: اگر پتانسیل‌ها و استعدادهای این منطقه به خوبی شناسایی و در جهت تقویت آنها گام برداشته شود، رشد و توسعه شهرستان اتفاق می‌افتد، مسئولان شهرستان موظف هستند بخش عمده ای از مشکلات را مرتفع کنند و این از وظایف وزارت کشور و همچنین استانداری و فرمانداری است که در حد توان و امکان نیازمندی‌های اساسی را برطرف کنند.

وی افزود: قرچک با این جمعیت فزاینده و نزدیکی به تهران و ویژگی مهاجرپذیر بودن، یک تخت بیمارستانی هم نداشت و در سال گذشته با پیگیری‌های مردم و مسئولان بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهید ستاری افتتاح شد و اکنون در بخش‌های مختلف به مردم خدمات می‌دهد هر چند این بیمارستان نقایصی دارد.

خطیبی اظهار داشت: با جلسه ای که اخیرا در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای رفع مشکلات بیمارستان برکت شهید ستاری برگزار شد، اختصاص بودجه برای مدیریت بهتر بیمارستان از مسئولان منطقه ای مطرح شد.

وی با بیان اینکه برای بیمارستانهای تازه تأسیس در شهرستانهای تازه تأسیس هنوز اعتبار ویژه پیش بینی نشده است گفت: بر این اساس بودجه بیمارستان قرچک از سرجمع بیمارستان‌های حوزه دانشگاه شهید بهشتی استفاده می‌کند تا بودجه ویژه فقط برای آن در نظر گرفته شود.

فرماندار قرچک با اشاره به اینکه پایگاههای بهداشتی این شهرستان در چند سال اخیر رشد خوبی داشته و همچنین شاهد استقرار اورژانس و سایر خدمات بهداشی و درمانی و بیمه ای بوده ایم بیان داشت: قرچک اگر بخواهد به سرانه‌های استاندارد برسد فاصله دارد و از طرفی مطالبات مردمی‌زیاد است و باید تلاش بیشتری هم برای پیگیری اختصاص اعتبارات و هم برای رفع کاستی‌ها داشته باشیم و به همین دلیل مسئولان شهرستانی بر خود وظیفه می‌دانند برای رفع دغدغه‌های مهم مردم پیگری امور در وزارتخانه‌ها و ادارات کل مربوطه و استانداری باشند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند