اخبار اربعین ۹۸| خدمات کانکسی به‌هیچ‌وجه در شأن قم و زائرین اربعین نیست

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، محسن اروجی ظهر امروز جلسه در ستاد هماهنگی مراسم اربعین شهرستان قم که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، از اعزام هلال‌احمر و نیروهای خدماتی به مصلی جهت ارائه خدمات به زائرین اربعین خبر داد و اظهار داشت: در مسجد مقدس جمکران مشکلی نداریم و نیروهای امدادی استقرار دائم در جمکران دارند و برای امامزاده جمال(ع) نیز پیش‌بینی لازم صورت گرفته است.

وی گفت: هماهنگی با مرکز بهداشت و بیمارستان علی‌بن ابیطالب(ع) در پخت و توزیع غذا صورت گرفته است و تیم‌های بیماری یابی نیز طبق سنوات گذشته به مأموریت خود خواهند پرداخت.

مدیرکل مدیریت بحران استان قم از هماهنگی بسیج دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان علی بن ابیطالب(ع)‌ جهت ارائه خدمات درمانی به زائرین خارجی خبر داد و افزود: هرچقدر درزمینه دارو برای زائرین اربعین کمک شود کم بوده و در بخش بیماران خارجی داروها صددرصد رایگان است.

اروجی با تأکید بر همکاری پزشکان دانشگاه علوم پزشکی قم و درمانگاه مصلی، خاطرنشان کرد: در ارجاع بیماران نیز بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) جهت مداوا کمک خواهد کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استان قم با انتقاد از عدم تأمین بیمه و محل ارائه خدمات درمانی به زائرین در مصلی گفت: لازم بوده بیمه مناسب زائرین در مصلی انجام شود و ساختمان مناسبی جهت درمان زائرین در نظر گرفته شود، چراکه خدمات کانکسی به‌هیچ‌وجه در شأن قم و زائرین اربعین نیست.

وی به درخواست مرزهای چزابه و خسروی جهت اعزام نیروهای درمانی قم خبر داد و افزود: هماهنگی لازم جهت ارائه خدمات سیار درمان برای افاغنه نیز صورت گرفته است و در این زمینه امسال شاهد رفاه بیشتر زائرین خواهیم بود.

انتهای پیام/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند