اخباری از اختلافات میان نخست‌وزیر و رئیس‌جمهور تونس بر سر لیست وزرا

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

دفتر ریاست جمهوری تونس اعلام کرد، نخست وزیر مکلف این کشور رایزنی‌ها در خصوص تشکیل دولت را افزایش خواهد داد.اخباری نیز از وجود اختلافات میان نخست وزیر و رئیس جمهور بخاطر فشارهای قیس سعد برای اصلاح لیست وزرا منتشر شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، دفتر ریاست جمهوری تونس اعلام کرد، حبیب الجملی، نخست وزیر مکلف این کشور رایزنی‌ها در خصوص تشکیل دولت را افزایش خواهد داد که این امر رای‌گیری پارلمان برای تشکیل کابینه جدید که قرار بود امروز (پنجشنبه) انجام شود را به تعویق می‌اندازد.

الجملی لیست پیشنهادی کابینه جدید دولت تونس را پس از حدود سه ماه از انتخابات به قیس سعید، رئیس جمهوری این کشور تحویل داد که منجر شد پارلمان به شدت حالت دو دستگی پیدا کند امری که موجب شد روند تشکیل دولت ائتلافی پیچیده شود.

همزمان شبکه اسکای نیوز عربی گزارش کرد، در پی فشارها از سوی قیس سعد برای اصلاح لیست وزرا،  اختلافاتی میان نخست وزیر مکلف و رئیس جمهور به وجود آمده است.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند