احداث درمانگاه های تامین اجتماعی دشتی و تنگستان تسریع شود

نوامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

سید کمال الدین شهریاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دشتی و تنگستان از جمله شهرستان‌های فاقد درمانگاه تامین اجتماعی در استان بوشهر هستند که حدود ۸۰ هزار بیمه شده تاکنون نمیتوانند از خدمات درمانی این سازمان در سطح دو شهرستان استفاده نمایند.

وی گفت: از ابتدای این دوره مجلس پیگیری‌های زیادی برای احداث این درمانگاه‌ها در خورموج و دلوار صورت گرفت که خوشبختانه عملیات احداث درمانگاه خورموج آغاز و مجوز احداث درمانگاه دلوار نیز علیرغم اینکه سازمان تامین اجتماعی هیچ برنامه ای برای احداث درمانگاه در سطح کشور در سال ۹۸ نداشت، با حمایت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور صادر شده است.

نماینده دشتی و تنگستان افزود: بر همین اساس با دعوت صورت گرفته از مدیر عامل شرکت خانه سازی و بیمارستان سازی سازمان تامین اجتماعی، محل احداث این درمانگاه در شهر دلوار و عملیات احداث درمانگاه خورموج بازدید به عمل آمد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی‌در مورد درمانگاه دلوار تصریح کرد: زمین در نظر گرفته شده برای احداث درمانگاه دلوار دارای مسائلی است که طی صورتجلسه بازدید، مقرر شد تمامی‌دستگاه‌های اجرایی و شهرداری دلوار نسبت به رفع این مشکلات طی مدت حداکثر یکماه اقدام نمایند چراکه پیش بینی می‌شود تشریفات مناقصه و انتخاب پیمانکار طی یکماه آینده به اتمام برسد و تا آن زمان می‌بایست مسائل مربوط به زمین اهدایی یکی از خیرین نیک اندیش شهر دلوار حل شده باشد.

شهریاری ادامه داد: تعداد بیمه شدگان اصلی در بخشهای دلوار و مرکزی به ترتیب هشت هزار و ۵۰۰ نفر و شش هزار نفر است و با احتساب بیمه شدگان تبعی در شهرستان تنگستان، در مجموع بیش از ۳٨ هزار نفر از خدمات رایگان درمانی تامین اجتماعی در شهرستان تنگستان بهره مند خواهند شد.

وی افزود: عملیات احداث درمانگاه خورموج نیز دارای پیشرفت فیزیکی حدود ۴۰ درصد است و پیمانکار مربوطه برای تسریع در تکمیل آن نیازمند رفع مسائلی است که طی بازدید مدیرعامل شرکت خانه سازی و بیمارستان سازی سازمان تامین اجتماعی کشور مقرر شد طی هفته آتی این مسائل بررسی و رفع شود تا پیمانکار بتواند با حداکثر توان پروژه را پیش برده تا در فروردین ۹۹ به بهره برداری برسد.

نماینده دشتی و تنگستان گفت: مستمری بگیران و بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی سه بخش مرکزی، کاکی و شنبه و طسوج شهرستان دشتی به ترتیب هفت هزار و ۲۰۰ نفر، دو هزار و ۷۵۰ و ۷۱۹ نفر است و با احتساب بیمه شدگان تبعی، بیش از ۴۰ هزار نفر در شهرستان دشتی از خدمات رایگان درمانی تامین اجتماعی بهره مند خواهند شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند