اجرای طرح بیمه اماکن روستایی آذربایجان غربی الگوی سایر استانها شود

فوریه 24, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/آذربایجان غربی مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: اجرای طرح بیمه اماکن روستایی آذربایجان غربی الگوی سایر استانها شود.

کریم یاوری امروز ۶ اسفند ماه در دیدار با شهریاری استاندار آذربایجان غربی که در استانداری برگزار شد، از اقدام استاندار در بیمه نمودن اماکن روستایی بویژه در ۲۰ کیلومتری نوار مرزی تقدیر کرد و گفت: این کار بسیار خردمندانه و قابل تحسین است و باید سایر استانها از این کار الگو برداری کنند.

محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از روند امداد رسانی به زلزله زدگان شمال استان بابیان اینکه اماکن روستایی در ۲۰ کیلومتری نوار مرزی از محل فروش سهمیه سوخت مرزنشینان بیمه حوادث شده اند، گفت: اگر چه خوشبختانه در این زمین لرزه‌ها خسارت جانی نداشتیم اما خسارت زیادی به ابنیه و احشام روستائیان وارد شده است.

شهریاری با بیان اینکه اقدامات امدادی از قبیل توزیع چادر،پتو و وسائل گرمایشی و اسکان اضطراری در مراحل نهایی قرار دارد، افزود: همه تلاشها از سوی مسئولین و مردم برای کاستن آلام زلزله زدگان بسیج شده است و امیدواریم تا شهریور ماه سال آینده بازسازی خانه‌های تخریب شده و خسارت دیده به اتمام برسد.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: با جبران خسارتی که از سوی بیمه انجام می‌گیرد و وام ۴ درصد بازسازی به زلزله زدگان و کمک‌هایی که نهادهای مختلف در خصوص تامین مصالح انجام می‌دهند امیدواریم در نیمه اول سال آینده احداث واحدهای جدید تمام شود.

استاندار آذربایجان غربی گفت: برای اینکه اماکن روستایی در سراسر کشور در برابر حوادث بیمه شوند پیشنهاد بیمه مشارکتی با آورده اندک روستائیان را ارائه داده ایم تا ۷ میلیون واحد مسکونی روستایی که هر سال در بر اثر حوادث گوناگون دچار خسارت می‌شوند، بیمه شده و مردم کمتر دچار خسران شوند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند