اجرای دولت الکترونیک گامی مهم در حوزه بهداشت و درمان است

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، احمد همتی ظهر پنج‌شنبه در همایش هفته بیمه سلامت استان سمنان به میزبانی بیمه سلامت استان ضمن بیان اینکه اجرای دولت الکترونیک گامی‌مهم در حوزه بهداشت و درمان است، ابراز داشت: همه باید دست‌به‌دست هم دهند تا بتوانیم در تحقق دولت الکترونیک گام‌های اساسی برداریم.

وی بابیان اینکه دولت الکترونیک موجب کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدها می‌شود، ابراز داشت: باید برخی از هزینه‌های حوزه بهداشت و درمان که ساختگی هستند، حذف شوند.

اختصاص سهم درآمدها به بخش درمان

عضو خانه ملت در دیگر بخش سخنان خود بابیان اینکه بحث حذف دهک‌ها قطعاً باید اجرا شود، تأکید داشت: حذف یارانه دهک‌های پردرآمد ویژگی‌های زیادی دارد.

همتی بابیان اینکه می‌بایست هزینه طرح حذف یارانه دهک‌های بالا و بودجه آن تعیین و شفاف‌سازی شود، بیان کرد: لازم است سهم زیادی از درآمدهای حاصل از این طرح به بخش سلامت اختصاص پیدا کند.

وی بابیان اینکه با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها سهم سلامت چند برابر خواهد شد، تأکید کرد: این اعتبارات می‌تواند به رشد زیرساخت‌های درمانی در سطح کشور منجر شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند