آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان هم بر عهده شما باشد، موضوع جدی تر می‌شود. و هر روز و هر شب به این فکر می‌کنید که چطور باید رفاه و آسایش آن‌ها را فراهم کنید.

اما برخی از هزینه‌ها در زندگی هستند که مربوط به آینده هستند و از همین الان باید به حال آن‌ها فکری بکنیم. چرا که پرداخت این هزینه‌ها از عهده درآمد ماهانه و یا حتی سالیانه هم خارج است. به طور مثال اگر قصد خرید خانه را دارید، یا می‌خواهید فرزندتان را برای تحصیل به بهترین دانشگاه داخلی یا خارجی بفرستید، یا اینکه مجرد هستید و طی چند سال آینده میخواهید ازدواج کنید، یا اینکه نگران تأمین مالی در دوران بازنشستگی هستید، احتیاج هست که از همین الان مبلغی را از درآمد خود کنار بگذارید و این پس اندازها را برای آن موضوعی که به دنبال آن هستید جمع آوری کنید.

یکی از بهترین راه حل‌ها برای این کار خرید بیمه عمر است. در بیمه عمر و تشکیل سرمایه، شما می‌توانید به صورت ماهانه و یا سالیانه، مبلغی از درآمد خود را به عنوان حق بیمه عمر به شرکت بیمه پرداخت کنید. شرکت بیمه هم با این پولها سرمایه گذاری کرده و به آن‌ها سود واریز می‌کند و چون شما این سودها را دریافت نمی‌کنید، قاعدتاً در سالهای بعد باز هم روی سود آن سود خواهد آمد و اصطلاحاً سود مرکب می‌گیرید. اینطور است که شما بعد از مثلاً ۲۰ سال دارای اندوخته قابل توجهی خواهید بود که می‌توانید یکجا دریافت کنید یا به صورت مستمری چند ساله. بنابراین بیمه عمر و سرمایه گذاری، یکی از بهتری گزینه‌ها برای زمانی است که می‌خواهید با بخشی از درآمد خودتان پس انداز مناسبی داشته باشید.

اما زمانی که زندگی روی دیگری هم دارد و امکان دارد که اتفاقاتی بیافتد که ناگوار باشد، باز هم بیمه عمر و تشکیل سرمایه می‌تواند کمک کننده باشد. پوشش‌های بیمه ای هم در بیمه عمر وجود دارند. به طور مثال در صورت فوت بیمه شده، سرمایه فوت پرداخت خواهد شد یا اینکه اگر فوت بر اثر حادثه باشد سرمایه بیشتری تحت عنوان سرمایه فوت بر اثر حادثه پرداخت خواهد شد. در زمینه ازکار افتادگی بر اثر حادثه هم پوشش جداگانه ای در نظر گرفته شده است. همینطور اگر بیماری صعب العلاج رخ دهد، سرمایه امراض خاص کمک کننده خواهد بود.

از کجا باید شروع کنم؟

اولین مرحله انتخاب یک شرکت بیمه است که بیمه عمر مناسبی را ارائه میدهد. در این زمینه بیمه سامان طی سالهای گذشته بهترین بیمه عمر را ارائه کرده است. هم سودهای پرداختی به اندوخته‌های بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان مناسب بوده و هم خدمات خوبی را به بیمه گذاران بیمه عمر ارائه کرده است. با خرید بیمه عمر سامان شما می‌توانید تا سن ۷۰ سالگی تحت پوشش بیمه عمر باشید.

همچنین شما می‌توانید با تماس با بیمه سامان تهران با کارشناسان متخصص در این حوزه مشورت کنید و بهترین بیمه نامه با شرایط خود را انتخاب کنید. همچنین مشاورین این امکان را دارند که جدول محاسبات بیمه نامه را تا سن ۷۰ سالگی در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید از روند پرداختی‌ها و حدود مبالغی که در چند سال بعد دریافت خواهید کرد آگاهی پیدا کنید

انتهای پیام/

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
امهال پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای کتاب‌فروشی‌ها، انتشاراتی‌ها و مراکز توزیع کتاب

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از روابط عمومی‌وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، لادن حیدری با اشاره به بخشنامه سازمان تامین اجتماعی در ۲۶ اسفندماه ۹۸ اظهار داشت: باتوجه به پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌مبنی بر امهال حق بیمه اسفند، فروردین‌ و اردیبهشت‌‌ماه سهم کارفرما برای فعالیت‌ها و کارگاه‌های مشمول عناوین ده‌گانه  این مهم …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند