آیت‌الله مجتهد‌شبستری: در فتنه‌ ۸۸ می‌خواستند ‌ریشه‌‌ اسلام را بزنند / مردم در ۹ دی انقلاب را ‌بیمه کردند

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری  با اشاره به حماسه‌ی نهم دی اظهار داشت: مردم انقلابی و ولایتمدار تبریز هشتم دی  سال ۸۸ کفن‌پوش در خیابان‌ها حاضر شدند و یوم‌الله را رقم زدند.

وی ادامه داد: مستکبران در اصل با «اسلام» مشکل دارند و آن دینی را می‌خواهند که به فریاد مظلومان نرسد و استقلال و آزادگی را تبلیغ نکند، در فتنه ۸۸ نیز می‌خواستند ریشه‌ اسلام را بزنند اما مردم اجازه ندادند.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فتنه‌ ۸۸ پیش زمینه‌هایی داشت و به یک‌باره رخ نداد، خاطرنشان کرد: بر اساس مستندات نطفه‌ فتنه ۸۸ را سال‌ها قبل با مشارکت آمریکا، صهیونیست‌ها، انگلیس و حتی برخی کشورهای اروپایی همچون هلند بسته بودند اما انتخابات ریاست‌جمهوری بهانه‌ای شد تا با ادعای کذب تقلب، فتنه‌شان را ظهور و بروز دهند.

وی با بیان اینکه سران فتنه و پیروان آنان اصل نظام و انقلاب اسلامی‌را به بهانه‌ واهی تقلب نشانه گرفتند، یادآور شد: در آن روزها قلب انقلابی‌ها و دلدادگان به انقلاب اسلامی‌با جسارت فتنه‌گران به امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب به درد آمد.

آیت‌الله شبستری با اشاره به آشوب ۸ ماهه‌ فتنه‌گران، تصریح کرد: در طول این مدت نظام و ملت با فتنه‌گران با مسالمت رفتار می‌کرد و به امید اصلاح و توبه‌ آنان در برابر جسارت‌هایشان خویشتن‌داری می‌کرد اما در عاشورای ۸۸ فتنه‌گران با جسارت به دستگاه امام حسین (ع) هم ماهیت خود را برای کسانی که تردید داشتند نمایان ساختند و هم زمینه‌ اتحاد ملی برابر خود را فراهم کردند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام متذکر شد: ملت ایران در فتنه‌ ۸۸ پاسخ در خور شأنی به مسببان این وقایع تلخ دادند و همین بصیرت نیز تاکنون ایران اسلامی‌را در برابر فتنه‌های مختلف بیمه کرده است.

انتهای پیام/۱۱۵/ش

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند