آموزش و پرورش تلاش خودرا برای افزایش جایگاه معلمان انجام می‌دهد

نوامبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از  روابط عمومی‌و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در آیین افتتاح مرکز آموزشی-رفاهی منطقه ۵ تهران، گفت: هفته بسیج را به بسیجیان  که در راستای تقویت دین و ایمان مردم و آرامش کشور تلاش و کوشش می‌کنند، تبریک می‌گویم.

او افزود: معلمی‌غنی ترین شغل هستی است و اگر شغلی دیگری بود خداوند پیامبران را برای آن کار می‌فرستاد، انبیا معلمان جامعه خود بودند و از این رو شغل معلمی‌یکی از مشاغل با ارزش جامعه است.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه قلمرو معلمی‌دنیا و آخرت است، گفت: دنیا و آخرت بیش از هرچیزی مرهون معلمان است و نقش معلم پایدارترین نقش هستی است.

حاجی میرزایی تاکید کرد: معلم باید بر صدر مشاغل جامعه بنشیند و قدر ببیند چرا که با ارزشترین ماموریت را برعهده دارد.

او در ادامه اضافه کرد: همه عظمتی که در تربیت است برعهده و به پشتوانه شغل معلمی‌است و باید تلاش کنیم که این شغل به بهترین وجه در جامعه مشخص شود.

حاجی میرزایی با بیان اینکه تلاش وزارت آموزش و پرورش بر این است تا در زمینه ارتقا جایگاه معلمی‌قدم برداریم، گفت: از روزی که مسیولیت وزارت آموزش و پرورش را برعهده گرفتم همواره توجه داشتم که اگر بخواهیم آینده خوبی برای کشور متصور باشیم باید به جایگاه معلم توجه که شود لذا ماموریت همه دلسوزان کشور و نظام تعلیم و تربیت باید توجه به این موضوع باشد.

عضو کابینه دولت تدبیر و امید تصریح کرد: طبق وعده ای که در روز رای اعتماد به معلمان، جامعه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌دادم، رتبه بندی معلمان به تصویب رسید و امیدواریم این کار در افزایش شان و منزلت معلمان در جامعه کمک کننده باشد.

او افزود: برای مسکن معلمان توافقی با وزارت راه و شهرسازی داشته ایم تا معلمان فاقد مسکن صاحب خانه شوند و همچنین برای بیمه تکمیلی معلمان نیز پیگیری‌ها انجام شده است که انشالله در هفته‌های آینده خبرهای خوشی خواهیم شنید.

وزیر آموزش و پرورش افزود: برای نیروی انسانی آموزش و پرورش نیز برنامه ریزی‌هایی انجام شده است تا برای ورود به سال تحصیلی آینده مشکلی وجود نداشته باشد.

حاجی میرزایی در پایان گفت: تمام تلاشم را می‌کنم تا شان و منزلت معلمان در جامعه ارتقا یابد و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند