آمریکا منتظر انتقام سخت جمهوری اسلامی ایران باشد

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد عبادی زاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بندرعباس با بیان اینکه، اسلام برای رسیدن به مقصد متعالی خودش در طول تاریخ شهدای زیادی را تقدیم کرده است، افزود: همانطوریکه خون شهدای هفت تیر و شهید مظلوم بهشتی انقلاب اسلامی‌را در برابر دسیسه‌های منافقین بیمه کرد، خون شهید سلیمانی و هم رزمانش نیز ضمن بالا بردن بصیرت مردم مؤمن و انقلابی ایران باعث هم بستگی هر چه بیشتر رزمندگان مقاومت و مردم قدرشناس ما می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی با اشاره به حضور پرشمار اما خشمگین و اندوهگین مردم بندرعباس در سنگر نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: شهید سلیمانی محصول یک اندیشه انقلابی بود که نه تنها با شهادتش راه شهیدان مسدود نمی‌شود بلکه باعث هرچه بیشتر خشم و انزجار هم سنگرهای او از دشمنان متجاوز به ویژه آمریکا و رژیم جعلی آمریکا می‌شود.

امام جمعه بندرعباس یادآورشد: همانطوریکه خون امام حسین (ع) به دریایی تبدیل شد که بساط یزید و یزیدیان را بر انداخت امروز نیز ترور و شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و ابومهندس (معاون الحشد الشعبی) عمر استکبار جهانی را هرچه کوتاه ترکرده است.

وی با اشاره به حضور صدها جوان و نوجوان نمازگزاری که با پیشانی بندهای ” من سلیمانی اسم” گفت: این بهترین پاسخ عینی به بدخواهان نظام جمهوری اسلامی‌و دشمنان مقاومت است و همانطوریکه رهبر فرزانه و شجاع انقلاب اسلامی‌فرمودند: ” ما انتقام سختی از جنایت کاران می‌گیریم”.

خطیب جمعه بندرعباس اضافه کرد: از امروز آمریکایی‌ها و همه کسانی که در اردوگاه آمریکا هستند بدانند در خاورمیانه راحت نخواهئد بود و به همت رزمندگان اسلام هیچکدام از آنها امنیت نخواهند داشت.

حجت الاسلام عبادی از شهید سلیمانی به عنوان محصول یک اندیشه انقلاب نام برد و خاطرنشان شد: آیا آمریکایی‌های متجاوز و صهیونیست‌های غاصب فکر می‌کنند با ترور سلیمانی می‌توانند راه شهیدان یعنی همان آزادی قدس شریف و بیرون کردن متجاوزان از خاورمیانه را مسدود کنند؟

امام جمعه بندرعباس ادامه داد: شهید سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را اگر امروز از مان گر فتند به برکت انقلاب اسلامی‌هزاران هزار سلیمانی جای اورا می‌گیرند و خواب راحت را از چشم دشمنان خواهند گرفت.

وی در پایان گفت: سردار سلیمانی ۴۰ سال سند حقانیت خودش را بدست گرفته بود و خودشان می‌گفتند با توجه به شهادت بهترین یاران و همسنگرانش من برای رسیدن و ملاقات با آن سفرکرده‌ها به چه کنم، چه کنم افتاده ام و از خداوند منان می‌خواهم که شهادت را نصیبم گرداند.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند