آغاز بیمه سلامت اجباری از آبان‌ ماه در گلستان / ۵ درصد گلستانی‌ها بدون بیمه هستند

اکتبر 20, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، مهرداد کمانگری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: طرح بیمه سلامت اجباری همزمان با هفته بیمه سلامت ( سوم تا نهم آبان‌ماه) همزمان با سراسر کشور در استان گلستان نیز آغاز می‌شود.

وی افزود: بیمه سلامت بزرگترین نهاد بیمه‌گر پایه در کشور به شمار می‌رود و در استان گلستان نیز حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از خدمات آن استفاده می‌کنند.

سرپرست بیمه سلامت استان بیان داشت: دولت با هدف ارائه خدمات به همه مردم و کسانی که تا به حال تحت پوشش هیچگونه بیمه درمانی نبوده‌اند، بیمه سلامت اجباری را در دستور کار قرار داده است.

وی گفت: کسانی که فاقد هرگونه بیمه درمانی هستند می‌توانند از ابتدای آبان ماه به دفاتر پیشخوان دولت و مراکز بیمه سلامت در شهرستان‌ها مراجعه و در سامانه جامع رفاه ثبت‌نام کنند.

کمانگری ادامه داد: پس از انجام ارزیابی وسع از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دهک‌بندی افراد، اقدامات لازم برای تحت پوشش قرار دادن این افراد انجام خواهد شد.

وی افزود: براساس قانون سه دهک پایین از پرداخت حق بیمه معاف خواهند بود و دهک چهارم نیز نیمی‌از حق بیمه را پرداخت خواهد کرد. برای دهک‌های پنجم به بعد هم حق بیمه به صورت کامل دریافت می‌شود.

سرپرست بیمه سلامت استان اظهارداشت: پیش‌بینی می‌کنیم حدود ۵ تا ۶ درصد جمعیت استان تحت پوشش هیچگونه بیمه درمانی قرار نداشته باشند.

انتهای پیام/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند