بیمه عمر، فروش بیمه عمر، فروش آنلاین بیمه عمر، خرید بیمه عمر، بیمدان، خرید بیمه عمر، بیمه عمر، بیمه عمر چیست، بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر خوب یا بد

آتش در کمین است

جولای 13, 2019بیمه آتش سوزی , بیمه عمر به زبان ساده

بیمه آتش سوزی با چاشنی بیمه زلزله، سیل، طوفان و ترکیدگی لوله آب!

روزانه ۵۵ آتش سوزی در ایران! تعجب نکنید لطفا! آماری که گفتیم تنها متعلق به آتش سوزی مناطق مسکونی و صنعتی است. حوادث آتش‌سوزی آثار وحشتناکی دارد که فوت یا معلولیت فقط بخشی از آن است و بخش مهم‌تر آسیب‌های اجتماعی است که دامن‌گیز خانواده‌ها می‌شود ضمن اینکه خسارت‌ها و صدمه‌ها اقتصادی ناشی از آتش‌سوزی بسیار بالاست. بنابراین آتش از آنچه فکر می‌کنیم به ما نزدیکتر است! در ضمن بیمه آتش سوزی یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین بیمه‌هاست که ارزش خرید بالایی دارد.

بیمه آتش سوزی را ابتدا به زبان ساده تعریف کنیم: زمانی که آتش به طور ناخواسته از منبع خود خارج شود(یعنی اگر فرضا یک کالا به داخل شومینه که منبع طبیعی آتش است بیافتد و بسوزد بیمه جبران خسارت نمی‌کند) و منجر به آسیب مالی شود، بیمه به کمک ما می‌آید و جبران خسارت می‌کند. همچنین خسارت‌های وارده ناشی از آتش سوزی و همچنین هزینه‌های پیشگیری از توسعه آتش در این بیمه نامه قابل جبران می‌باشد . البته لازم به ذکر است که غیر از خطر آتش سوزی ، خطرات دیگری نظیر زلزله ، سیل ، طوفان ، ترکیدگی لوله آب ، ضایعات برف و باران ، سقوط هواپیما و هلی کوپتر ، شکست شیشه و سرقت از منزل نیز در بیمه آتش سوزی و با عنوان خطرات اضافی قابل پوشش است.

 

انواع بیمه آتش سوزی عبارتند از:

الف) آتش سوزی اماکن مسکونی

ب) آتش سوزی اماکن اداری – تجاری (غیر صنعتی)

ج) آتش سوزی اماکن صنعتی

بیمه آتش سوزی خسارت‌های ناشی از آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه و خطرات اضافی (سیل،زلزله و …) به اموال منقول و غیر منقول اعم از ساختمان مسکونی ، اداری،تجاری ، انبارهای عمومی‌و اختصاصی و موجودی مواد اولیه و محصول و همچنین ساختمان ، ماشین آلات و کالای در جریان ساخت کارگاهها، مراکز صنعتی و غیر صنعتی  را تحت پوشش قرار می‌دهد.

 

چه بیمه آتش سوزی بخریم؟

در بیمه‌نامه آتش‌ سوزی مخصوصا بیمه‌نامه‌های آتش‌ سوزی صنعتی که سرمایه بالایی را تحت پوشش قرار می‌دهند، باید حتما این بیمه‌نامه توسط شرکت بیمه‌ای انجام شود که بتواند از لحاظ پرداخت خسارت و توانایی مالی در جبران خسارت یا همان سطح توانگری مالی در سطح بالایی قرار داشته باشد.


پست های مرتبط


یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند